Föremål som liknar camé
3393 Camé
18k guld. Höjd: 3 cm, bruttovikt: 7,8 g
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 april 2024
3347 Camé
18k guld. Längd: 3 cm, vikt: 5,8 brutto
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 april 2024
9092 Camé
höjd: 4 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2024
7065 Camé
förgylld ram, 1800-tal, 5x4
Såld: 400 kr
Såldes den 16 oktober 2023
5354 Camé
förgylld ram, 1800-tal, 5x4
Såld: 350 kr
Såldes den 2 oktober 2023
8338 Camé
silver. Höjd: 4 cm. Vikt: ca 9 g
Såld: 200 kr
Såldes den 20 februari 2023
6225 Parti caméer
varav 2 st sten
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 december 2022
9193 Camé
Madonna, 7,3x6,2 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 21 november 2022
9195 Camé
Såld: 300 kr
Såldes den 14 november 2022